Werken als GZ-psycholoog,
Een dag van Lisette Wittkampf
Een dag van Lisette Wittkampf
Met veel plezier ga ik iedere dag naar mijn werk bij Indigo. Ik werk in een leuk, positief ingesteld team, die kwalitatief goed werk neerzet. Naast serieus en hard werken is er ook ruimte voor gezelligheid, zowel op de werkvloer als daarbuiten.
Op een gemiddelde werkdag zie ik ongeveer 7 cliënten met uiteenlopende klachten en problemen. Dat maakt mijn werk zeer gevarieerd. Ik vind het belangrijk dat mensen zich op hun gemak voelen.
Ik probeer duidelijk uitleg te geven hoe we werken bij Indigo, probeer goed te luisteren naar wat er vertelt wordt (zowel verbaal als non-verbaal) en geef ruimte om feedback aan en over mij te geven Ik ga altijd uit van de eigen kracht van mensen. Daarnaast zet ik graag E-Health in. Ik ben ervan overtuigd dat E-health cliënten helpt om meer grip te krijgen op hun klachten!
Wij geloven bij Indigo ook sterk in zelfregie. Zowel voor de cliënt als ook voor onze behandelaren. Het is altijd een bijzonder proces om als therapeut de cliënt zelf zijn/haar oplossing voor het probleem te laten ontdekken. Als dat lukt zie je ook dat mensen vaak snel weer opknappen. Dit klinkt best eenvoudig, maar het is hard werken om dit voor elkaar te krijgen! Maar als dat lukt, dan denk ik yes, daar doe ik het voor!